
К-кт перед. гальм. колодок Peugeot 205/305/309/405, Renault Clio/Espace/Rapid 1.0-2.1D 04.78-
616 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0009
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
К-кт перед. гальм. колодок Peugeot 205/305/309/405, Renault Clio/Espace/Rapid 1.0-2.1D 04.78-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0009 |
| Ширина | 105.1 мм |
| Висота | 54.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, Rapid, 306, 11, 21, Fuego, Clio, 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴
