
Гальмівні колодки дискові передній VW Polo 95-02, Golf III, Vento 91-98 /Seat Cordoba, Ibiza 99-02
753,73 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0032
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові перед. VW Polo 95-02, Golf III, Vento 91-98 /Seat Cordoba, Ibiza 99-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0032 |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753,73 ₴
