
К-кт перед. гальм. колодок Hyundai Elantra 00-06, Lantra 90-00, Matrix 01-10, Sonata 88-01
781 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0152
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
К-кт перед. гальм. колодок Hyundai Elantra 00-06, Lantra 90-00, Matrix 01-10, Sonata 88-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0152 |
| Ширина | 137.2 мм |
| Висота | 54.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, Kia |
| Сумісність з моделлю | Prairie, Lantra, Coupe, Magentis, Sonata, Elantra, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴
