Колодки гальм.перед. Peugeot 106 1.01.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0219 |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 106 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,34 ₴

