Колодки перед. Citroen C2 C3 1.1 8V (LUC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0286-3M |
| Ширина | 122.5 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴

