
Гальмівнi колодки дискові зад. Chevrolet Lacetti, Leganza, Musso, Nubira// Mitsubishi Magna, Verada// Nissan
638 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0300
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівнi колодки дискові зад. Chevrolet Lacetti, Leganza, Musso, Nubira// Mitsubishi Magna, Verada// Nissan Bluebird// Ssangyong Korando, Musso 1.6-3.2 03.97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0300 |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴
