Гальмівні колодки дискові перед. DB E (W124, S14), 190 (W201), Coupe (C124)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0304 |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴

