Гальмівні колодки дискові перед. Nissan Almera Tino, Primera 1.6-2.2D 08.00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0382-3M |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 58.4 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴

