Гальмівні колодки дискові перед. Bmw3 E36 91-> E46 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0509 |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴

