
Гальмівні колодки Audi A3 Seat Leon Skoda Superb II VW Cc, Eos, Golf Plus, Golf V, Passat, Passat CC 1.2-3.6
1 067 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0947
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки Audi A3 Seat Leon Skoda Superb II VW Cc, Eos, Golf Plus, Golf V, Passat, Passat CC 1.2-3.6 05.03-12.16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0947 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Eos, A3, Leon, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴
