Гальмівні колодки перед. DB GL/M/R - Class 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP1172-3M |
| Ширина | 192.9 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Висота | 70.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 681,87 ₴

