Гальмівні колодки дискові перед. Opel Calibra A, Vectra A, Omega B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0043 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴

