Гальмівні колодки перед. дискові Opel Calibra/Vectra/9-3/900/Calibra/Vectra
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0080 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Corsa, 9-3, 9-5, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

