
Гальмівні колодки дискові зад. (без датчика) Peugeot 106, 205 1.6-2.0 10.86- Citroen Saxo 1.6, 1.6 16V 01.96-
551,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0105
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові зад. (без датчика) Peugeot 106, 205 1.6-2.0 10.86- Citroen Saxo 1.6, 1.6 16V 01.96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0105 |
| Ширина | 105.1 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, ZX, 306, 106, 206, Xsara, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551,10 ₴
