Гальмівні колодки дискові перед. Nissan Micra II 1.0i-1.5D 92-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0090 |
| Ширина | 120.7 мм |
| Висота | 43.9 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴

