Колодки гальмівні Ford Transit 1.6-2.5D 77-86 / 2.5D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0184 |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 74.7 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴

