Гальмівні колодки пер. Transit 86-91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSG |
| Код запчастини | BSG 30-200-013 |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴

