Гальмівні колодки зад. Transit (V347) 06- (спара)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSG |
| Код запчастини | BSG 30-200-008 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Iveco, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴

