Колодки гальмiвнi дисковi пере Honda CR-V -06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP1042 |
| Ширина | 141.6 мм |
| Висота | 56.6 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴

