
Гальмівні колодки дискові перед. Volvo S40/V40/Mitsubishi Colt IV/ Carisma/Smart Forfour (15mm)
907,64 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0085
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові перед. Volvo S40/V40/Mitsubishi Colt IV/ Carisma/Smart Forfour (15mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0085 |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart, Proton |
| Сумісність з моделлю | Jumbuck, V40, Impian, S40, Forfour, Persona 400, Carisma, Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907,64 ₴
