
Колодки гальмівнi дискові передн.(з датчиком) Ford Mondeo 93-01, Cougar 98-01, Scorpio 88-98
891 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0093
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівнi дискові передн.(з датчиком) Ford Mondeo 93-01, Cougar 98-01, Scorpio 88-98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0093 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Scorpio, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴
