Колодки гальмівні перед. (з датчиком) Peugeot 605 89-99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0141 |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴

