Колодки гальм.перед. Opel Vectra 2.0 92-,Astra 2.0iGS 16V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0041 |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 52.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Omega, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723,55 ₴

