
Колодки гальмівні передн. (з датчиком) Citroen Jumper /Fiat Ducato /Peugeot Boxer
1 000,26 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0063
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні передн. (з датчиком) Citroen Jumper /Fiat Ducato /Peugeot Boxer
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRP0063 |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 60.9 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
| Застосування | Citroen JUMPER, Fiat DUCATO, Peugeot BOXER 1994-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000,26 ₴
