
Гальмівні колодки дискові перед. Citroen Berlingo 96- , Xsara 97- /Peugeot 306, Partner 96-
946 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRP0118-3M
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові перед. Citroen Berlingo 96- , Xsara 97- /Peugeot 306, Partner 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0118-3M |
| Ширина | 129.8 мм |
| Висота | 56.1 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 206, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
| Застосування | Citroen BERLINGO, Peugeot PARTNER 1996-2007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946 ₴
