(R15)Гальмівні колодки дискові перед. Opel Movano 98-01 /Renault Master 98-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | PRP0099 |
| Ширина | 138.8 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
| Застосування | Renault MASTER II, Opel MOVANO A, Nissan INTERSTAR 1998-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910,29 ₴

