Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara/Partfinder 04-/NP300 08- — KBP-6574 KAVO PARTS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-6574 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 54 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Xterra, Leaf, Navara, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴





