Гальмівні колодки пер. Juke/Tiida 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-6579 |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 53 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Silvia, Tiida, Juke, Pulsar, Teana, Sentra, Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴



