Колодки гальмівні (задні) Subaru Impreza/Outback/Forester 03- (Akebono) — KBP-8005 KAVO PARTS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-8005 |
| Товщина | 13.8 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 35 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, WRX, Legacy, Outback, GT 86, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴



