Запчастина Колодки гальмівні передние Camry/Carina/Corolla/RAV4 -02 - KBP-9005 оригінальної якості виробника KAVO PARTS за оптимальною ціною в інтернет-магазині Авто-пром. Доставка Новою поштою у ваше місто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-9005 |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, RAV4, Solara, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴





