Гальмівні колодки зад. Rav 4 00-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-9068 |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 48 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴






