Гальмівні колодки пер. Toyota Land Cruiser 08- (advics)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-9098 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 83 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴

