Колодки гальмівні — KBP4025 KAVO PARTS
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
перевіркове значення: R90.
Сторона встановлення: передній міст
Каталожні номери виробників:
HYUNDAI :: 581013SA20 | HYUNDAI :: 581012SA00 | HYUNDAI :: 581012SA30 | HYUNDAI :: 581011KA00 | HYUNDAI :: 581013SA25 | HYUNDAI :: 581013SA26 | KIA :: 58101B2A10 | KIA :: 581013SA20 | A.B.S. :: 37932 | ASHIKA :: 500HH17 | BLUE PRINT :: ADG042125 | JAPANPARTS :: PAH17AF | JAPKO :: 50H17 | LPR :: 05P1757 | MDR :: MFP2H17 | MK Kashiyama :: D11299MH01 | MK Kashiyama :: BP4027 | NPS :: H360I28
Застосування в автомобілях:
| HYUNDAI SONATA VI (YF) | 2.4 | 2009.01 - . |
| HYUNDAI ix20 (JC) | 1.4 CRDi | 2010.11 - . |
| HYUNDAI ix20 (JC) | 1.6 CRDI | 2011.06 - . |
| HYUNDAI ix20 (JC) | 1.4 CRDi | 2011.06 - . |
| HYUNDAI ix20 (JC) | 1.4 | 2010.11 - . |
| HYUNDAI ix20 (JC) | 1.6 CRDI | 2011.06 - . |
| HYUNDAI ix20 (JC) | 1.6 | 2010.11 - . |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-4025 |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴

