Гальмівні колодки зад. Camry/Rav 4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-9086 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Avalon, Camry, RAV4, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴




