Гальмівні колодки пер. VW Touareg 02-10 (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A.B.S. |
| Код запчастини | 37482 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴

