Гальмівні колодки пер. Cerato 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-4003 |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴






