Колодки гальмівні задн. Mazda CX3/2/CX5 12- - KBP4573 KAVO PARTS
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
перевіркове значення: R90.
Сторона встановлення: задній міст
Каталожні номери виробників:
MAZDA :: K0Y12648ZA | MAZDA :: K0Y12648Z | MAZDA :: K0Y12648ZC | ASHIKA :: 5103313 | BLUE PRINT :: ADM542105 | JAPANPARTS :: PP313AF | JAPKO :: 51313 | LPR :: 05P1756 | MK Kashiyama :: D315601 | MK Kashiyama :: BP4580
Застосування в автомобілях:
| MAZDA CX-5 (KE, GH) | 2.0 | 2011.11 - . |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) | 2.2 D | 2012.04 - . |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) | 2.0 AWD | 2011.11 - . |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) | 2.2 D AWD | 2012.04 - . |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) | 2.2 D AWD | 2012.04 - . |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-4573 |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 38 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴




