
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 09-/I40 11-/ IX35 10-/ Kia Sportage 04-
1 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: KBP-4018
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Запчастина Колодки тормозные - KBP-4018 оригінальної якості виробника KAVO PARTS за оптимальною ціною в інтернет-магазині Авто-пром. Доставка Новою поштою у ваше місто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-4018 |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 60.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens, Sonata, Optima, Soul, Sportage, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴



