Колодки гальмівні (передні) Ford Focus/Mazda 3/5 03- — KBP-4513 KAVO PARTS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-4513 |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴




