Гальмівні колодки зад. Caddy III/IV/Passat/Audi A4/A6 (Lucas)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National |
| Код запчастини | NP2037 |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 87 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 87 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, Espace, 80, Polo, 405, Toledo, A4, A6, Golf, Megane, Corrado, Scenic, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,48 ₴

