Гальмівні колодки пер. Jumper/Ducato/Boxer 06- (1.1-1.5t)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National |
| Код запчастини | NP2285 |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 61 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 169 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 169 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Citroen JUMPER, Fiat DUCATO, Peugeot BOXER 2006-, 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴

