Гальмівні колодки зад. Passat 05-/Sharan 10-/Tiguan 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National |
| Код запчастини | NP2616 |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 105 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, C-Class, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865,70 ₴

