Запчастина гальмівні колодки перед/зад Sprinter/LT 96-06 (спарка)/Vario 2.9TD - NP2699 оригінальної якості виробника NATIONAL за оптимальною ціною в інтернет-магазині Авто-пром. Доставка Новою поштою у ваше місто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National |
| Код запчастини | NP2699 |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 165 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 165 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027,72 ₴

