Гальмівні колодки задні (LUCAS, c датчиком) VW T5 03- P85083 BREMBO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 85 083 |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 59 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
| Застосування | Volkswagen T5/T6 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 024 ₴

