Гальмівні колодки пер. Kangoo 08- (R15/R16)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3367 |
| Висота | 62.4 мм |
| Довжина | 131.2 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Renault KANGOO II 2008-, Mercedes CITAN 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴


