
Гальмівнi колодки дискові перед. DB Sprinter 408-414, Vario// VW LT II 2.2-2.8D 02.95-07.06
2 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: GDB1288
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівнi колодки дискові перед. DB Sprinter 408-414, Vario// VW LT II 2.2-2.8D 02.95-07.06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | GDB1288 |
| Ширина | 164.8 мм |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario, Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴
