Гальмівні колодки пер. Caddy III/Golf V/Octavia/A3 03- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1386 |
| Висота | 54.7 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Roomster, A2, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Volkswagen CADDY III, IV 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴


