Гальмівні колодки пер. Trafic/Vivaro 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1478 |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Renault TRAFIC II, Opel VIVARO A, Nissan PRIMASTAR 2001-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴

