Гальмівні колодки пер. Vito (639) 03-07 (>ch.№342257)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1600 |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Mercedes VITO W639 2003-2014 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Гальмівні колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

