Гальмівні колодки зад. Passat 05-/Sharan 10-/Tiguan 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3366 |
| Висота | 56.4 мм |
| Довжина | 105.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, Octavia, A6, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴

